Германия - Бундеслига 19:30 Ольденбург 0 Бамберг 0
Испания - Сегунда 20:00 Леганес 0 Понферрадина 0 П1 1.83 Х 3.30 П2 5.10
Португалия - Сегунда 20:00 Ковильян 0 Арока 0
Нидерланды - Первый дивизион 21:00 ПСВ Эйндховен- 0 Де Графсхап 0
Англия - Премьер-лига 22:00 Лидс Юнайтед 0 Ливерпуль 0 П1 4.60 Х 4.50 П2 1.71
Испания - Сегунда 22:00 Альмерия 0 Эспаньол 0 П1 3.40 Х 3.30 П2 2.22
Португалия - Сегунда 22:00 Визела 0 Бенфика Б 0 П1 1.77 Х 3.40 П2 4.60
06.02.21 17:00
Металац - Раднички Н
1 : 1
окончен
06.02.21 15:00
Индия - Чукарички
0 : 1
окончен
05.02.21 18:30
Войводина - ТСЦ
0 : 1
окончен
17.12.20 17:00
Войводина - Пролетер
2 : 0
окончен
17.12.20 15:00
Индия - ТСЦ
0 : 3
окончен
11.12.20 20:00
Чукарички - Явор
3 : 0
окончен
11.12.20 18:00
ТСЦ - Радник
1 : 3
окончен
11.12.20 18:00
Младост Л - Напредак
0 : 0
окончен
11.12.20 18:00
Пролетер - Индия
1 : 0
окончен
07.12.20 15:00
Рад - Раднички Н
0 : 1
окончен
07.12.20 15:00
Бачка - Металац
3 : 1
окончен
04.12.20 20:00
Напредак - Вождовац
3 : 1
окончен
03.12.20 18:00
Рад - Металац
1 : 1
окончен
30.11.20 18:00
Раднички Н - Войводина
0 : 1
окончен
30.11.20 18:00
Пролетер - Явор
2 : 1
окончен
30.11.20 18:00
Спартак Суботица - Радник
0 : 0
окончен
20.11.20 19:00
Явор - Спартак Суботица
1 : 3
окончен
20.11.20 19:00
Радник - Мачва
3 : 0
окончен
20.11.20 19:00
Младост Л - Чукарички
1 : 1
окончен
06.11.20 20:00
Металац - Войводина
3 : 3
окончен
30.10.20 20:00
Войводина - Бачка
3 : 1
окончен
26.10.20 19:00
Металац - Радник
1 : 1
окончен
26.10.20 19:00
ТСЦ - Чукарички
0 : 0
окончен
26.10.20 19:00
Спартак Суботица - Младост Л
1 : 0
окончен
26.10.20 19:00
Раднички Н - Партизан
1 : 0
окончен
18.10.20 18:00
Партизан - Црвена Звезда
1 : 1
окончен
17.10.20 17:00
Явор - Металац
1 : 3
окончен
17.10.20 17:00
Вождовац - Спартак Суботица
2 : 1
окончен
17.10.20 17:00
Напредак - Раднички Н
0 : 0
окончен
17.10.20 17:00
Младост Л - Мачва
2 : 1
окончен
17.10.20 16:00
Индия - Златибор
1 : 0
окончен
16.10.20 19:00
Чукарички - Пролетер
1 : 2
окончен
16.10.20 19:00
Радник - Бачка
1 : 0
окончен
16.10.20 19:00
ТСЦ - Нови Пазар
7 : 0
окончен
16.10.20 19:00
Войводина - Рад
4 : 1
окончен
04.10.20 19:00
Црвена Звезда - Напредак
3 : 0
окончен
04.10.20 17:00
Златибор - Радник
1 : 4
окончен
04.10.20 17:00
Рад - Индия
2 : 1
окончен
04.10.20 17:00
Пролетер - ТСЦ
1 : 0
окончен
03.10.20 19:00
Металац - Партизан
1 : 1
окончен
03.10.20 17:00
Мачва - Вождовац
0 : 2
окончен
03.10.20 17:00
Спартак Суботица - Чукарички
4 : 2
окончен
03.10.20 17:00
Бачка - Явор
2 : 2
окончен
03.10.20 17:00
Нови Пазар - Войводина
3 : 1
окончен
02.10.20 20:00
Раднички Н - Младост Л
1 : 1
окончен
28.09.20 19:00
Партизан - Бачка
2 : 1
окончен
28.09.20 17:00
Индия - Войводина
0 : 2
окончен
27.09.20 17:00
Пролетер - Нови Пазар
1 : 0
окончен
27.09.20 17:00
Напредак - Металац
1 : 2
окончен
26.09.20 19:00
Младост Л - Црвена Звезда
0 : 4
окончен
26.09.20 17:00
Чукарички - Мачва
4 : 0
окончен
26.09.20 17:00
Явор - Златибор
1 : 1
окончен
26.09.20 17:00
Радник - Рад
4 : 2
окончен
26.09.20 17:00
ТСЦ - Спартак Суботица
3 : 0
окончен
25.09.20 20:00
Вождовац - Раднички Н
5 : 0
окончен
21.09.20 18:30
Мачва - ТСЦ
1 : 4
окончен
20.09.20 22:00
Црвена Звезда - Вождовац
6 : 0
окончен
20.09.20 20:00
Златибор - Партизан
0 : 1
окончен
20.09.20 17:00
Нови Пазар - Индия
1 : 0
окончен
20.09.20 17:00
Спартак Суботица - Пролетер
1 : 2
окончен
20.09.20 17:00
Рад - Явор
1 : 0
окончен
19.09.20 17:00
Бачка - Напредак
0 : 0
окончен
19.09.20 17:00
Раднички Н - Чукарички
0 : 0
окончен
19.09.20 17:00
Металац - Младост Л
1 : 1
окончен
18.09.20 19:00
Войводина - Радник
2 : 0
окончен
13.09.20 19:00
Явор - Войводина
2 : 1
окончен
13.09.20 19:00
Младост Л - Бачка
2 : 1
окончен
13.09.20 19:00
Напредак - Златибор
1 : 1
окончен
13.09.20 19:00
Пролетер - Мачва
0 : 0
окончен
12.09.20 21:00
Партизан - Рад
3 : 0
окончен
12.09.20 18:00
Вождовац - Металац
4 : 0
окончен
12.09.20 18:00
Спартак Суботица - Нови Пазар
1 : 1
окончен
12.09.20 18:00
ТСЦ - Раднички Н
1 : 3
окончен
12.09.20 18:00
Радник - Индия
0 : 2
окончен
11.09.20 20:00
Чукарички - Црвена Звезда
1 : 3
окончен
30.08.20 22:00
Црвена Звезда - ТСЦ
5 : 0
окончен
30.08.20 21:00
Мачва - Спартак Суботица
0 : 4
окончен
30.08.20 19:45
Войводина - Партизан
3 : 2
окончен
29.08.20 20:30
Нови Пазар - Радник
0 : 0
окончен
29.08.20 20:30
Златибор - Младост Л
1 : 0
окончен
29.08.20 20:30
Бачка - Вождовац
2 : 1
окончен
29.08.20 20:30
Раднички Н - Пролетер
2 : 0
окончен
29.08.20 18:00
Рад - Напредак
3 : 1
окончен
28.08.20 20:00
Металац - Чукарички
0 : 0
окончен
28.08.20 18:00
Индия - Явор
3 : 2
окончен
23.08.20 20:00
Мачва - Нови Пазар
1 : 1
окончен
23.08.20 20:00
Вождовац - Златибор
1 : 1
окончен
23.08.20 20:00
Младост Л - Рад
1 : 0
окончен
23.08.20 18:30
Напредак - Войводина
0 : 1
окончен
22.08.20 20:30
Партизан - Индия
5 : 0
окончен
22.08.20 20:00
Спартак Суботица - Раднички Н
2 : 0
окончен
22.08.20 20:00
Чукарички - Бачка
1 : 0
окончен
22.08.20 20:00
Явор - Радник
2 : 1
окончен
21.08.20 20:00
ТСЦ - Металац
2 : 3
окончен
21.08.20 19:00
Пролетер - Црвена Звезда
0 : 1
окончен
16.08.20 21:00
Металац - Пролетер
1 : 1
окончен
16.08.20 21:00
Войводина - Младост Л
3 : 0
окончен
16.08.20 21:00
Рад - Вождовац
1 : 3
окончен
16.08.20 19:00
Бачка - ТСЦ
1 : 1
окончен
15.08.20 20:00
Златибор - Чукарички
1 : 5
окончен
15.08.20 20:00
Радник - Партизан
0 : 2
окончен
15.08.20 20:00
Нови Пазар - Явор
2 : 3
окончен
15.08.20 20:00
Раднички Н - Мачва
1 : 0
окончен
15.08.20 18:00
Индия - Напредак
1 : 0
окончен
14.08.20 20:00
Црвена Звезда - Спартак Суботица
3 : 2
окончен
09.08.20 21:30
Вождовац - Войводина
1 : 3
окончен
09.08.20 21:30
Партизан - Явор
4 : 0
окончен
09.08.20 21:30
Чукарички - Рад
3 : 0
окончен
09.08.20 21:30
Пролетер - Бачка
1 : 1
окончен
09.08.20 20:00
Спартак Суботица - Металац
4 : 1
окончен
09.08.20 20:00
Младост Л - Индия
2 : 0
окончен
09.08.20 20:00
Раднички Н - Нови Пазар
2 : 1
окончен
09.08.20 20:00
Напредак - Радник
2 : 1
окончен
09.08.20 20:00
ТСЦ - Златибор
5 : 1
окончен
09.08.20 19:30
Мачва - Црвена Звезда
0 : 3
окончен
05.08.20 22:00
Войводина - Чукарички
2 : 2
окончен
05.08.20 20:00
Рад - ТСЦ
1 : 3
окончен
05.08.20 20:00
Бачка - Спартак Суботица
1 : 3
окончен
05.08.20 20:00
Металац - Мачва
2 : 1
окончен
05.08.20 20:00
Явор - Напредак
3 : 0
окончен
05.08.20 20:00
Златибор - Пролетер
0 : 2
окончен
05.08.20 20:00
Радник - Младост Л
2 : 3
окончен
05.08.20 20:00
Црвена Звезда - Раднички Н
3 : 0
окончен
05.08.20 18:00
Индия - Вождовац
0 : 1
окончен
05.08.20 18:00
Нови Пазар - Партизан
3 : 2
окончен
01.08.20 20:30
Мачва - Бачка
1 : 0
окончен
01.08.20 20:30
Црвена Звезда - Нови Пазар
3 : 0
окончен
01.08.20 20:30
Пролетер - Рад
2 : 0
окончен
01.08.20 20:30
Чукарички - Индия
3 : 0
окончен
01.08.20 20:30
Вождовац - Радник
1 : 3
окончен
01.08.20 20:30
Раднички Н - Металац
3 : 0
окончен
01.08.20 18:30
Напредак - Партизан
1 : 3
окончен
20.06.20 20:15
Црвена Звезда - Пролетер
2 : 1
окончен
20.06.20 17:30
Чукарички - Мачва
3 : 1
окончен
20.06.20 15:30
Явор - Индия
5 : 0
окончен
19.06.20 22:00
Раднички Н - ТСЦ
3 : 1
окончен
19.06.20 20:00
Войводина - Партизан
1 : 0
окончен
19.06.20 17:30
Спартак Суботица - Напредак
0 : 2
окончен
18.06.20 22:00
Вождовац - Радник
1 : 1
окончен
18.06.20 20:00
Младост Л - Рад
2 : 0
окончен
14.06.20 20:00
Партизан - Чукарички
4 : 1
окончен
14.06.20 17:30
ТСЦ - Црвена Звезда
2 : 1
окончен
14.06.20 15:00
Индия - Войводина
2 : 0
окончен
13.06.20 21:00
Радник - Раднички Н
2 : 4
окончен
13.06.20 19:00
Напредак - Младост Л
1 : 0
окончен
13.06.20 17:00
Мачва - Спартак Суботица
1 : 4
окончен
12.06.20 21:00
Рад - Вождовац
0 : 2
окончен
12.06.20 19:00
Пролетер - Явор
2 : 2
окончен
07.06.20 18:00
Младост Л - Мачва
2 : 1
окончен
07.06.20 16:00
Раднички Н - Рад
4 : 3
окончен
06.06.20 22:00
Чукарички - Индия
0 : 1
окончен
06.06.20 20:00
Црвена Звезда - Радник
4 : 1
окончен
06.06.20 17:30
Спартак Суботица - Партизан
3 : 2
окончен
06.06.20 15:00
Явор - Войводина
1 : 3
окончен
05.06.20 21:00
Вождовац - Напредак
1 : 0
окончен
05.06.20 19:00
Пролетер - ТСЦ
1 : 3
окончен
31.05.20 20:30
Мачва - Вождовац
0 : 1
окончен
31.05.20 18:30
ТСЦ - Явор
6 : 1
окончен
30.05.20 20:30
Напредак - Раднички Н
1 : 1
окончен
30.05.20 18:30
Партизан - Младост Л
4 : 1
окончен
30.05.20 16:00
Радник - Пролетер
1 : 1
окончен
29.05.20 20:30
Рад - Црвена Звезда
0 : 5
окончен
29.05.20 18:00
Войводина - Чукарички
1 : 1
окончен
29.05.20 16:00
Индия - Спартак Суботица
1 : 2
окончен
14.03.20 20:00
Пролетер - Рад
5 : 0
окончен
14.03.20 20:00
Црвена Звезда - Напредак
3 : 0
окончен
14.03.20 18:00
Раднички Н - Мачва
3 : 1
окончен
14.03.20 18:00
Младост Л - Индия
2 : 1
окончен
14.03.20 18:00
Спартак Суботица - Войводина
0 : 0
окончен
14.03.20 18:00
Явор - Чукарички
2 : 2
окончен
14.03.20 17:30
Вождовац - Партизан
1 : 2
окончен
14.03.20 15:30
ТСЦ - Радник
2 : 1
окончен
08.03.20 16:00
Индия - Вождовац
3 : 0
окончен
07.03.20 22:00
Партизан - Раднички Н
1 : 0
окончен
07.03.20 18:00
Напредак - Пролетер
0 : 0
окончен
07.03.20 18:00
Войводина - Младост Л
2 : 1
окончен
07.03.20 18:00
Мачва - Црвена Звезда
0 : 3
окончен
07.03.20 18:00
Рад - ТСЦ
3 : 4
окончен
07.03.20 18:00
Радник - Явор
2 : 0
окончен
06.03.20 20:00
Чукарички - Спартак Суботица
4 : 1
окончен
01.03.20 20:00
Црвена Звезда - Партизан
0 : 0
окончен
01.03.20 18:00
Раднички Н - Индия
2 : 1
окончен
01.03.20 18:00
ТСЦ - Напредак
2 : 1
окончен
01.03.20 18:00
Явор - Спартак Суботица
2 : 2
окончен
01.03.20 18:00
Радник - Рад
1 : 0
окончен
01.03.20 18:00
Младост Л - Чукарички
1 : 0
окончен
01.03.20 18:00
Пролетер - Мачва
1 : 1
окончен
01.03.20 16:00
Вождовац - Войводина
1 : 2
окончен
26.02.20 20:00
Рад - Явор
1 : 1
окончен
26.02.20 20:00
Партизан - Пролетер
3 : 1
окончен
26.02.20 20:00
Войводина - Раднички Н
3 : 0
окончен
26.02.20 20:00
Мачва - ТСЦ
0 : 1
окончен
26.02.20 20:00
Чукарички - Вождовац
2 : 1
окончен
26.02.20 20:00
Напредак - Радник
0 : 1
окончен
26.02.20 16:00
Индия - Црвена Звезда
1 : 1
окончен
26.02.20 15:00
Спартак Суботица - Младост Л
3 : 1
окончен
22.02.20 20:00
Црвена Звезда - Войводина
2 : 0
окончен
22.02.20 18:00
Раднички Н - Чукарички
2 : 0
окончен
22.02.20 18:00
Рад - Напредак
2 : 0
окончен
22.02.20 18:00
ТСЦ - Партизан
1 : 1
окончен
22.02.20 18:00
Радник - Мачва
2 : 2
окончен
22.02.20 18:00
Пролетер - Индия
1 : 0
окончен
21.02.20 20:00
Явор - Младост Л
1 : 2
окончен
21.02.20 19:30
Вождовац - Спартак Суботица
2 : 3
окончен
16.02.20 18:00
Спартак Суботица - Раднички Н
1 : 1
окончен
16.02.20 18:00
Партизан - Радник
3 : 0
окончен
15.02.20 20:00
Войводина - Пролетер
1 : 0
окончен
15.02.20 20:00
Мачва - Рад
1 : 0
окончен
15.02.20 18:00
Младост Л - Вождовац
2 : 1
окончен
15.02.20 18:00
Напредак - Явор
1 : 1
окончен
15.02.20 16:30
Чукарички - Црвена Звезда
0 : 2
окончен
15.02.20 15:00
Индия - ТСЦ
1 : 1
окончен
15.12.19 17:00
Црвена Звезда - Чукарички
3 : 1
окончен
15.12.19 15:00
Радник - Партизан
1 : 2
окончен
14.12.19 16:00
Пролетер - Раднички Н
1 : 1
окончен
08.12.19 17:00
Явор - Вождовац
1 : 2
окончен
08.12.19 17:00
Раднички Н - Младост Л
3 : 0
окончен
08.12.19 17:00
Пролетер - Чукарички
2 : 1
окончен
08.12.19 17:00
ТСЦ - Войводина
2 : 0
окончен
08.12.19 17:00
Напредак - Мачва
2 : 1
окончен
08.12.19 17:00
Радник - Индия
2 : 0
окончен
08.12.19 15:30
Рад - Партизан
1 : 2
окончен
07.12.19 17:30
Црвена Звезда - Спартак Суботица
3 : 1
окончен
04.12.19 19:00
Партизан - Напредак
2 : 3
окончен
04.12.19 19:00
Войводина - Радник
1 : 0
окончен
04.12.19 19:00
Спартак Суботица - Пролетер
4 : 1
окончен
04.12.19 19:00
Мачва - Явор
2 : 1
окончен
04.12.19 17:00
Чукарички - ТСЦ
2 : 1
окончен
04.12.19 17:00
Младост Л - Црвена Звезда
0 : 1
окончен
04.12.19 17:00
Вождовац - Раднички Н
1 : 0
окончен
04.12.19 15:00
Индия - Рад
1 : 0
окончен
01.12.19 17:00
Мачва - Партизан
0 : 2
окончен
30.11.19 20:00
Црвена Звезда - Вождовац
2 : 0
окончен
30.11.19 18:00
Радник - Чукарички
3 : 3
окончен
30.11.19 18:00
Напредак - Индия
1 : 3
окончен
30.11.19 18:00
Явор - Раднички Н
0 : 7
окончен
30.11.19 18:00
Рад - Войводина
1 : 2
окончен
29.11.19 20:00
ТСЦ - Спартак Суботица
2 : 2
окончен
29.11.19 18:00
Пролетер - Младост Л
0 : 1
окончен
24.11.19 18:00
Спартак Суботица - Радник
3 : 1
окончен
24.11.19 15:00
Индия - Мачва
0 : 0
окончен
23.11.19 20:00
Войводина - Напредак
2 : 1
окончен
23.11.19 18:00
Раднички Н - Црвена Звезда
0 : 2
окончен
23.11.19 18:00
Младост Л - ТСЦ
0 : 3
окончен
23.11.19 18:00
Вождовац - Пролетер
2 : 0
окончен
23.11.19 18:00
Чукарички - Рад
2 : 0
окончен
22.11.19 20:00
Партизан - Явор
6 : 2
окончен
10.11.19 18:30
Партизан - Индия
3 : 0
окончен
10.11.19 16:30
Явор - Црвена Звезда
1 : 1
окончен
10.11.19 16:30
ТСЦ - Вождовац
2 : 2
окончен
09.11.19 20:00
Мачва - Войводина
0 : 1
окончен
09.11.19 18:00
Рад - Спартак Суботица
2 : 0
окончен
09.11.19 18:00
Напредак - Чукарички
3 : 1
окончен
09.11.19 18:00
Радник - Младост Л
0 : 1
окончен
03.11.19 17:00
Радник - Вождовац
2 : 2
окончен
03.11.19 17:00
Рад - Младост Л
0 : 0
окончен
03.11.19 17:00
Напредак - Спартак Суботица
0 : 1
окончен
03.11.19 17:00
Мачва - Чукарички
0 : 0
окончен
03.11.19 17:00
ТСЦ - Раднички Н
2 : 0
окончен
03.11.19 15:00
Индия - Явор
2 : 3
окончен
02.11.19 18:00
Пролетер - Црвена Звезда
0 : 2
окончен
02.11.19 16:00
Партизан - Войводина
4 : 0
окончен
30.10.19 20:00
Войводина - Индия
1 : 0
окончен
30.10.19 20:00
Явор - Пролетер
1 : 0
окончен
30.10.19 20:00
Црвена Звезда - ТСЦ
3 : 1
окончен
30.10.19 20:00
Вождовац - Рад
2 : 1
окончен
30.10.19 20:00
Спартак Суботица - Мачва
3 : 1
окончен
30.10.19 20:00
Младост Л - Напредак
0 : 1
окончен
30.10.19 17:30
Раднички Н - Радник
0 : 2
окончен
30.10.19 17:30
Чукарички - Партизан
2 : 1
окончен
27.10.19 20:00
ТСЦ - Пролетер
1 : 1
окончен
27.10.19 18:00
Партизан - Спартак Суботица
4 : 0
окончен
27.10.19 15:00
Индия - Чукарички
1 : 3
окончен
26.10.19 19:00
Рад - Раднички Н
1 : 2
окончен
26.10.19 19:00
Войводина - Явор
2 : 2
окончен
26.10.19 19:00
Мачва - Младост Л
0 : 1
окончен
26.10.19 16:30
Радник - Црвена Звезда
0 : 5
окончен
25.10.19 19:00
Напредак - Вождовац
1 : 1
окончен
19.10.19 19:00
Раднички Н - Напредак
4 : 1
окончен
19.10.19 19:00
Пролетер - Радник
2 : 1
окончен
19.10.19 19:00
Явор - ТСЦ
3 : 2
окончен
19.10.19 19:00
Спартак Суботица - Индия
3 : 0
окончен
19.10.19 19:00
Вождовац - Мачва
2 : 0
окончен
19.10.19 16:00
Младост Л - Партизан
1 : 0
окончен
18.10.19 21:00
Црвена Звезда - Рад
3 : 1
окончен
18.10.19 19:00
Чукарички - Войводина
0 : 0
окончен
06.10.19 19:00
Партизан - Вождовац
1 : 2
окончен
06.10.19 17:00
Напредак - Црвена Звезда
0 : 1
окончен
06.10.19 16:00
Индия - Младост Л
0 : 2
окончен
05.10.19 19:00
Рад - Пролетер
1 : 1
окончен
05.10.19 19:00
Чукарички - Явор
2 : 0
окончен
05.10.19 19:00
Радник - ТСЦ
1 : 0
окончен
05.10.19 19:00
Мачва - Раднички Н
0 : 1
окончен
04.10.19 19:00
Войводина - Спартак Суботица
2 : 0
окончен
30.09.19 19:00
Явор - Радник
0 : 0
окончен
29.09.19 21:00
Вождовац - Индия
4 : 1
окончен
29.09.19 21:00
Спартак Суботица - Чукарички
0 : 1
окончен
29.09.19 19:00
Пролетер - Напредак
2 : 0
окончен
29.09.19 19:00
Младост Л - Войводина
1 : 2
окончен
29.09.19 19:00
ТСЦ - Рад
2 : 0
окончен
28.09.19 20:00
Црвена Звезда - Мачва
3 : 1
окончен
28.09.19 16:00
Раднички Н - Партизан
1 : 4
окончен
25.09.19 20:00
Вождовац - Црвена Звезда
1 : 3
окончен
25.09.19 18:00
Явор - Партизан
0 : 2
окончен
22.09.19 19:00
Партизан - Црвена Звезда
2 : 0
окончен
21.09.19 21:00
Войводина - Вождовац
1 : 2
окончен
21.09.19 21:00
Мачва - Пролетер
0 : 1
окончен
21.09.19 19:00
Напредак - ТСЦ
1 : 3
окончен
21.09.19 19:00
Чукарички - Младост Л
1 : 0
окончен
21.09.19 19:00
Спартак Суботица - Явор
1 : 0
окончен
21.09.19 19:00
Рад - Радник
0 : 1
окончен
21.09.19 17:00
Индия - Раднички Н
0 : 1
окончен
15.09.19 20:00
ТСЦ - Мачва
0 : 0
окончен
15.09.19 20:00
Младост Л - Спартак Суботица
2 : 0
окончен
14.09.19 21:30
Пролетер - Партизан
0 : 3
окончен
14.09.19 21:00
Вождовац - Чукарички
2 : 2
окончен
14.09.19 20:00
Явор - Рад
3 : 0
окончен
14.09.19 20:00
Радник - Напредак
1 : 4
окончен
14.09.19 19:00
Црвена Звезда - Индия
2 : 1
окончен
13.09.19 19:00
Раднички Н - Войводина
1 : 2
окончен
01.09.19 21:00
Чукарички - Раднички Н
1 : 0
окончен
01.09.19 21:00
Партизан - ТСЦ
1 : 1
окончен
01.09.19 21:00
Напредак - Рад
4 : 0
окончен
01.09.19 21:00
Младост Л - Явор
3 : 3
окончен
01.09.19 18:00
Индия - Пролетер
1 : 2
окончен
31.08.19 21:00
Спартак Суботица - Вождовац
2 : 1
окончен
31.08.19 21:00
Мачва - Радник
1 : 1
окончен
31.08.19 19:45
Войводина - Црвена Звезда
1 : 2
окончен
28.08.19 21:00
Рад - Чукарички
2 : 3
окончен
25.08.19 21:00
ТСЦ - Индия
2 : 0
окончен
25.08.19 19:30
Раднички Н - Спартак Суботица
2 : 1
окончен
24.08.19 21:00
Пролетер - Войводина
0 : 1
окончен
24.08.19 21:00
Рад - Мачва
2 : 0
окончен
24.08.19 21:00
Явор - Напредак
2 : 2
окончен
24.08.19 21:00
Вождовац - Младост Л
2 : 0
окончен
18.08.19 21:00
Мачва - Напредак
0 : 1
окончен
18.08.19 21:00
Войводина - ТСЦ
2 : 2
окончен
18.08.19 20:00
Партизан - Рад
3 : 0
окончен
17.08.19 21:00
Младост Л - Раднички Н
1 : 1
окончен
17.08.19 21:00
Спартак Суботица - Црвена Звезда
2 : 3
окончен
17.08.19 21:00
Чукарички - Пролетер
2 : 1
окончен
17.08.19 18:00
Индия - Радник
2 : 1
окончен
16.08.19 21:00
Вождовац - Явор
2 : 1
окончен
11.08.19 21:00
Пролетер - Спартак Суботица
0 : 1
окончен
11.08.19 21:00
Радник - Войводина
0 : 4
окончен
11.08.19 20:00
Напредак - Партизан
2 : 2
окончен
10.08.19 21:00
Рад - Индия
1 : 0
окончен
10.08.19 21:00
Явор - Мачва
3 : 1
окончен
10.08.19 21:00
Раднички Н - Вождовац
2 : 1
окончен
10.08.19 18:00
ТСЦ - Чукарички
1 : 0
окончен
09.08.19 21:00
Црвена Звезда - Младост Л
2 : 0
окончен
04.08.19 21:00
Партизан - Мачва
4 : 0
окончен
04.08.19 21:00
Спартак Суботица - ТСЦ
1 : 2
окончен
04.08.19 21:00
Чукарички - Радник
1 : 0
окончен
03.08.19 21:00
Раднички Н - Явор
2 : 1
окончен
03.08.19 21:00
Войводина - Рад
5 : 0
окончен
03.08.19 18:00
Индия - Напредак
1 : 0
окончен
02.08.19 21:00
Младост Л - Пролетер
1 : 1
окончен
28.07.19 21:00
Напредак - Войводина
0 : 2
окончен
27.07.19 21:00
Пролетер - Вождовац
2 : 2
окончен
27.07.19 21:00
Радник - Спартак Суботица
4 : 0
окончен
27.07.19 21:00
Мачва - Индия
2 : 2
окончен
27.07.19 21:00
Црвена Звезда - Раднички Н
2 : 0
окончен
27.07.19 19:00
ТСЦ - Младост Л
5 : 1
окончен
21.07.19 21:00
Раднички Н - Пролетер
3 : 0
окончен
21.07.19 19:00
Индия - Партизан
0 : 1
окончен
20.07.19 21:00
Црвена Звезда - Явор
2 : 0
окончен
20.07.19 21:00
Чукарички - Напредак
1 : 0
окончен
20.07.19 21:00
Младост Л - Радник
2 : 1
окончен
20.07.19 21:00
Войводина - Мачва
3 : 1
окончен
20.07.19 19:00
Спартак Суботица - Рад
2 : 1
окончен
19.07.19 21:00
Вождовац - ТСЦ
1 : 2
окончен
19.05.19 20:00
Спартак Суботица - Вождовац
2 : 1
окончен
19.05.19 20:00
Бачка - Динамо Вр
0 : 1
окончен
19.05.19 20:00
Радник - Мачва
3 : 0
окончен
19.05.19 20:00
Чукарички - Войводина
1 : 1
окончен
19.05.19 20:00
Партизан - Пролетер
2 : 0
окончен
19.05.19 20:00
Раднички Н - Младост Л
2 : 2
окончен
19.05.19 20:00
Црвена Звезда - Напредак
3 : 0
окончен
19.05.19 20:00
Рад - Земун
1 : 1
окончен
11.05.19 17:00
Младост Л - Чукарички
1 : 1
окончен
11.05.19 17:00
Земун - Радник
2 : 1
окончен
11.05.19 17:00
Вождовац - Бачка
1 : 0
окончен
11.05.19 17:00
Динамо Вр - Спартак Суботица
2 : 1
окончен
11.05.19 17:00
Мачва - Рад
0 : 0
окончен
11.05.19 17:00
Войводина - Партизан
1 : 2
окончен
11.05.19 17:00
Напредак - Раднички Н
3 : 3
окончен
10.05.19 19:00
Пролетер - Црвена Звезда
0 : 1
окончен
05.05.19 19:00
Чукарички - Пролетер
3 : 0
окончен
05.05.19 19:00
Црвена Звезда - Младост Л
1 : 0
окончен
05.05.19 19:00
Раднички Н - Войводина
0 : 0
окончен
05.05.19 19:00
Партизан - Напредак
2 : 1
окончен
05.05.19 17:00
Динамо Вр - Земун
1 : 0
окончен
05.05.19 17:00
Вождовац - Мачва
1 : 1
окончен
05.05.19 17:00
Спартак Суботица - Радник
3 : 3
окончен
05.05.19 17:00
Бачка - Рад
1 : 2
окончен
01.05.19 19:00
Партизан - Младост Л
2 : 1
окончен
01.05.19 19:00
Чукарички - Напредак
5 : 2
окончен
01.05.19 19:00
Мачва - Спартак Суботица
2 : 1
окончен
01.05.19 17:00
Радник - Вождовац
4 : 2
окончен
01.05.19 17:00
Земун - Бачка
7 : 0
окончен
01.05.19 17:00
Рад - Динамо Вр
1 : 0
окончен
01.05.19 17:00
Войводина - Црвена Звезда
0 : 5
окончен
30.04.19 19:00
Пролетер - Раднички Н
2 : 3
окончен
25.04.19 20:00
Црвена Звезда - Партизан
2 : 1
окончен
25.04.19 19:00
Радник - Динамо Вр
1 : 1
окончен
25.04.19 19:00
Мачва - Земун
1 : 5
окончен
25.04.19 19:00
Спартак Суботица - Бачка
0 : 1
окончен
25.04.19 19:00
Напредак - Пролетер
2 : 0
окончен
25.04.19 19:00
Младост Л - Войводина
3 : 1
окончен
25.04.19 19:00
Вождовац - Рад
1 : 1
окончен
25.04.19 16:30
Раднички Н - Чукарички
2 : 2
окончен
21.04.19 19:30
Раднички Н - Партизан
3 : 1
окончен
21.04.19 18:00
Пролетер - Младост Л
0 : 1
окончен
20.04.19 18:00
Бачка - Мачва
2 : 2
окончен
20.04.19 18:00
Чукарички - Црвена Звезда
3 : 2
окончен
20.04.19 18:00
Рад - Радник
1 : 0
окончен
20.04.19 18:00
Напредак - Войводина
5 : 0
окончен
20.04.19 17:00
Динамо Вр - Вождовац
1 : 0
окончен
19.04.19 17:00
Земун - Спартак Суботица
0 : 0
окончен
13.04.19 20:00
Мачва - Динамо Вр
2 : 0
окончен
13.04.19 20:00
Вождовац - Земун
2 : 2
окончен
13.04.19 20:00
Войводина - Пролетер
0 : 1
окончен
13.04.19 20:00
Партизан - Чукарички
3 : 0
окончен
13.04.19 19:00
Младост Л - Напредак
2 : 1
окончен
13.04.19 19:00
Црвена Звезда - Раднички Н
3 : 0
окончен
13.04.19 19:00
Радник - Бачка
1 : 1
окончен
12.04.19 18:00
Спартак Суботица - Рад
2 : 0
окончен
07.04.19 20:00
Црвена Звезда - Пролетер
4 : 0
окончен
07.04.19 18:00
Чукарички - Младост Л
0 : 0
окончен
07.04.19 18:00
Войводина - Партизан
3 : 2
окончен
07.04.19 18:00
Динамо Вр - Радник
0 : 3
окончен
07.04.19 18:00
Спартак Суботица - Рад
1 : 0
окончен
07.04.19 18:00
Напредак - Земун
1 : 0
окончен
07.04.19 18:00
Раднички Н - Бачка
5 : 1
окончен
07.04.19 18:00
Вождовац - Мачва
1 : 0
окончен
03.04.19 20:00
Партизан - Чукарички
3 : 2
окончен
03.04.19 19:00
Радник - Войводина
0 : 1
окончен
03.04.19 19:00
Младост Л - Напредак
2 : 0
окончен
03.04.19 19:00
Мачва - Раднички Н
0 : 0
окончен
03.04.19 19:00
Пролетер - Динамо Вр
0 : 0
окончен
03.04.19 18:00
Бачка - Црвена Звезда
1 : 3
окончен
03.04.19 17:00
Земун - Спартак Суботица
0 : 2
окончен
03.04.19 17:00
Рад - Вождовац
0 : 1
окончен
31.03.19 20:00
Вождовац - Земун
3 : 1
окончен
31.03.19 18:00
Напредак - Партизан
1 : 0
окончен
30.03.19 21:00
Црвена Звезда - Мачва
2 : 1
окончен
30.03.19 19:00
Раднички Н - Рад
2 : 0
окончен
30.03.19 19:00
Чукарички - Радник
2 : 0
окончен
30.03.19 17:00
Спартак Суботица - Младост Л
1 : 0
окончен
30.03.19 17:00
Динамо Вр - Войводина
1 : 3
окончен
29.03.19 20:00
Пролетер - Бачка
3 : 0
окончен
17.03.19 21:00
Войводина - Чукарички
0 : 0
окончен
17.03.19 20:00
Младост Л - Вождовац
3 : 1
окончен
17.03.19 19:00
Рад - Црвена Звезда
0 : 3
окончен
16.03.19 20:00
Мачва - Пролетер
2 : 1
окончен
16.03.19 18:00
Радник - Напредак
1 : 0
окончен
16.03.19 17:00
Партизан - Спартак Суботица
1 : 3
окончен
16.03.19 17:00
Земун - Раднички Н
0 : 1
окончен
15.03.19 20:00
Бачка - Динамо Вр
5 : 1
окончен
10.03.19 19:00
Бачка - Мачва
0 : 1
окончен
10.03.19 19:00
Пролетер - Рад
0 : 0
окончен
10.03.19 19:00
Вождовац - Партизан
1 : 0
окончен
10.03.19 17:00
Спартак Суботица - Радник
3 : 2
окончен
10.03.19 17:00
Динамо Вр - Чукарички
0 : 0
окончен
09.03.19 20:00
Црвена Звезда - Земун
4 : 0
окончен
09.03.19 19:00
Напредак - Войводина
0 : 0
окончен
09.03.19 17:00
Раднички Н - Младост Л
1 : 0
окончен
06.03.19 20:00
Войводина - Спартак Суботица
1 : 2
окончен
06.03.19 20:00
Партизан - Раднички Н
0 : 1
окончен
06.03.19 18:00
Чукарички - Напредак
2 : 1
окончен
06.03.19 18:00
Радник - Вождовац
2 : 1
окончен
06.03.19 18:00
Младост Л - Црвена Звезда
1 : 3
окончен
06.03.19 18:00
Рад - Бачка
1 : 1
окончен
06.03.19 18:00
Мачва - Динамо Вр
0 : 0
окончен
06.03.19 16:00
Земун - Пролетер
0 : 0
окончен
03.03.19 17:00
Бачка - Земун
2 : 0
окончен
02.03.19 20:00
Црвена Звезда - Партизан
1 : 1
окончен
02.03.19 17:00
Вождовац - Войводина
1 : 0
окончен
02.03.19 17:00
Динамо Вр - Напредак
4 : 0
окончен
02.03.19 17:00
Спартак Суботица - Чукарички
1 : 2
окончен
02.03.19 17:00
Пролетер - Младост Л
2 : 0
окончен
02.03.19 17:00
Раднички Н - Радник
4 : 1
окончен
01.03.19 20:00
Мачва - Рад
0 : 0
окончен
24.02.19 16:00
Рад - Динамо Вр
1 : 1
окончен
24.02.19 15:00
Чукарички - Вождовац
3 : 0
окончен
23.02.19 21:00
Партизан - Пролетер
3 : 0
окончен
23.02.19 19:00
Радник - Црвена Звезда
0 : 1
окончен
23.02.19 16:00
Напредак - Спартак Суботица
0 : 0
окончен
23.02.19 16:00
Младост Л - Бачка
5 : 0
окончен
23.02.19 15:00
Земун - Мачва
0 : 0
окончен
22.02.19 20:00
Войводина - Раднички Н
0 : 1
окончен
17.02.19 16:00
Рад - Земун
2 : 2
окончен
17.02.19 16:00
Динамо Вр - Спартак Суботица
1 : 0
окончен
16.02.19 18:00
Црвена Звезда - Войводина
4 : 0
окончен
16.02.19 17:00
Раднички Н - Чукарички
2 : 0
окончен
16.02.19 16:00
Мачва - Младост Л
0 : 1
окончен
16.02.19 16:00
Пролетер - Радник
0 : 0
окончен
16.02.19 15:00
Бачка - Партизан
0 : 3
окончен
15.02.19 19:00
Вождовац - Напредак
4 : 0
окончен